a asdas

معرفی شرکت مهندسین مشاور فربر

مهندسين مشاور فربر ( فرودگاه ، راه ، بندر، راه آهن ) در سال 1369 به منظور ارائه خدمات مشاوره فنی و نظارت بر حسن اجرای طرح های عمرانی تاسیس گردیده است.

انگيزه اصلي موسسان از تاسيس اين شركت ، به کارگیری استانداردهای جدید و استفاده از دانش روز در مطالعات و اجرای پروژه های عمرانی در راستای بهینه کردن و ارتقاء کیفیت آن ها می باشد

موسسان، مدیران و همکاران این مهندسین مشاور در رشته های مختلف عمران مانند راه، راه آهن، مترو، تونل و پل های بزرگ و سایر ابنیه فنی خاص تجربه فنی لازم را دارند.

مهندسین مشاور فربر دارای گروه های تخصصی مختلف در زمینه های مطالعاتی پروژه های زیربنایی حمل و نقل اعم از مطالعات مسیر، سازه، ژئوتکنیک، هیدرولوژی، مطالعات فنی و اقتصادی، نقشه برداری، ناوگان و تاسیسات برقی و مکانیکی حمل و نقل ریلی و مترو و ... می باشد.

این شرکت تاکنون انجام مطالعات و نظارت حدود 4000 کیلومتر از انواع پروژه های زیر بنایی حمل و نقل اعم از آزادراه,بزرگراه,راه های اصلی و فرعی را در قالب 102 قرار داد و تعدادی پروژه پل های خاص,تونل و تقاطعات در قالب 27 قرار داد را بر عهده داشته و دارد

عملکرد گذشته مهندسین مشاور نشان می دهد که این شرکت کلیه تعهدات خود را در زمینه مطالعات و نظارت را در مدت زمان و کیفیت مناسب انجام و رضایت کارفرمایان خود را جلب نموده است.تقدیرنامه کارفرمایان که پیوست گزارش می باشد بیانگر این امر می باشد.

این شرکت رشد توان علمی و فنی همکاران و استفاده از دانش روز و نوآوری در امر مطالعات و نظارت را در برنامه آتی خود دارد و سعی دارد در آینده نیز به عنوان یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های مهندسین مشاور در زمینه طرح های راه و راه آهن و مترو خدمات ارزنده ای به کشور اسلامی خود داشته و با بالا بردن کیفیت و دقت مطالعات رضایت کارفرمایان خود را جلب نماید.

لازم به ذکر است که این شرکت دارای سیستم های کنترل کیفیت (QC)، تضمین کیفیت (QA)، کنترل پروژه بوده و گواهینامه های مربوط به ISO 9001:2008 را نیز اخذ نموده است

صلاحیت و پایه ها

معاونت محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور صلاحیت شرکت مهندسین مشاور فربر را با توجه به سوابق کار شرکت، مدیران و نیز توانایی های آن به شرح ذیل اعلام نموده است:

پايه يك تخصص راه آهن

پايه هاي يك و دو تخصص راهسازي

پايه سه تخصص مقاوم سازي ( گروه راه و ترابري )

پایه یک خدمات مدیریت طرح راهسازی

زمینه های فعالیت

این شرکت با استفاده از کارشناسان مجرب و تجهیزات مدرن و با بهره گیری از دانش مدیریت پروژه در کلیه زمینه های راه، راه آهن و مترو خدمات مشاوره و نظارت را به شرح ذیل ارائه می نماید:

مطالعات توجیه اولیه (مرحله مقدماتی)

مطالعات توجیه اولیه (مرحله مقدماتی)

مطالعات توجیه نهایی (مرحله اول)

مطالعات طراحی تفصیلی (مرحله دوم)

مطالعات بهسازی انواع راه ها

مطالعات مراحل اول و دوم پل های بزرگ و تونل ها

عملیات نقشه برداری (تهیه نقشه های تاکئومتری، میخ کوبی، برداشت مسیر)

نظارت بر حسن اجرای پروژه های عمرانی

مطالعات مراحل اول و دوم تقاطعات، روگذرها و زیر گذرها

مطالعات راه های روستایی
شماره های تماس

021- 88707720

021- 88351667

آدرس

تهران ، يوسف آباد ، خيابان جهان آرا ، خيابان ٣١ ( شريفي ) ، پلاك ٥٢